Nikola Kičmerová

  @nickynellow
   @Nikola Kičmerová – Fitness, personal trainer
www.nickynellow.cz

Sportovní úspěchy a zajímavosti a vlastnosti, které charakterizují Nikolu? 

S pohybem a sportem byla propojena v průběhu celého svého života. Vzpírala za první ligu žen, momentálně vzpírá jen tak pro sebe. Od roku 2014 se věnuje Crossfitu v Havířovském Try Hard Gymu. Nikola je držitelka certifikátu: Instruktor Fitness a Trenérské licence B ve vzpírání. Stále aktivně soutěží v Crossfitu. Od roku 2016 má své tréninkové plány pro ženy k domácímu cvičení. 

Nikola na co se můžeme těšit, budeme-li tě sledovat na sociálních sítích? 

„Mám mnoho spokojených klientek, které cvičí moje tréninkové plány ,,na doma“, díky kterým mám stovky krásných proměn. Na mém Instagramu najdete mnoho cvičících videí, motivací a sportovního životního stylu.“ 

V čem je TIMME výjimečné? 

Stojí za nim tým opravdu šikovných lidí, kteří TIMME milují. Na celé značce jde vidět, že je dělaná s láskou, dávají si záležet na všech detailech. Všechny produkty jsou s láskou vytvořené od samého začátku až po odeslání zákazníkovi. 

Nikola řekni nám, jak vnímáš spolupráci se značkou TIMME? 

„Tímeu, již dlouhou dobu obdivuji, když jsem byla u prvního focení, věděla jsem, že celá spolupráce bude skvělá a tak se i stalo. Jsem opravdu nadšená z celkového přístupu týmu. Jsem vděčná, že jsem jeho součástí. 

Nikola nám ještě prozradila její nejoblíbenější produkty: 

  • Sportovní push-up legíny Ribbed s vysokým pasem 
  • Dámské sportovní tílko Ribbed Sensual 
  • Shapewear Legíny – Black