TIMME je nová, rychle rostoucí a oblíbená značka zákazníků v České republice a na Slovensku.

TIMME vzniklo na začátku roku 2020 na návrh fanoušků Tímei Trajteľové, nejsledovanější osobnosti fitness v České republice.

TIMME IS A “LOVE BRAND”

TIMME je „love brand“, která si chce udržet svůj příběh, jedinečný zážitek z nakupování, kvalitu a osobní přístup i při postupné expanzi do celého světa. Naše práce se vyznačuje výjimečnými zkušenostmi s produkty, péčí a službami. Ukazujeme lidem, že se nikdy nemusejí cítit obyčejně ve světě výjimečných lidí a nekonečných možností Naši zákazníci se cítí hýčkaní, krásní a šťastní, ale také potřebují motivaci, a proto jsme se stali oblíbenou součástí jejich života.

OUR MISSION

Žít život naplno znamená žít život tam, kde se plní naše sny. Jsme tu pro lidi, kteří chtějí cvičit, jíst zdravě, starat se o sebe a hezky se oblékat, aby si splnili své sny o pěkné postavě. Jsme tu i pro jejich milující partnery, toho člověka, který je hýčká, často sdílí stejné sny a pracuje na sobě, aby je dosáhl…

Lidé s vášní pro zdravý životní styl chtějí jednoduše vypadat dobře a cítit se skvěle ve svém těle. A proto jsme tady!

WE SUPPORT PEOPLE

Podporujeme lidi v plnění jejich snů po vzoru Tímei, která se svým odhodláním stala světoznámou fitness závodnicí z obyčejných začátků. Dnes si plní sen o vlastní značce.

TIMME IS A LIFESTYLE

TIMME není jen obyčejná sportovní značka nebo móda, je to životní styl. TIMME je o kondici, sportu, formě a zdraví. TIMME je exkluzivní móda, která poskytuje maximální funkčnost. TIMME zahrnuje také vás, osobu se silnou a jedinečnou osobností a sny, která nám pomáhá napsat tento neuvěřitelný příběh.

Featured Services

Timea Trajtelova

ZAKLADATELKA TIMME

TIMME vzniklo na začátku roku 2020 na návrh fanoušků Tímei Trajteľové, nejsledovanější osobnosti fitness v České republice.

27-mi letá Slovenka Tímea Trajteľová se proslavila již v 18 letech, kdy odstartovala úspěšnou kariéru v bikiny fitness. Od začátku své sportovní kariéry se stala jednou z nejuznávanějších světových soutěžících a těší se rostoucí oblibě veřejnosti u stále více fanoušků na sociálních sítích.