loader image
Doprava zdarma nad 2 000 Kč

Naše produkty vyrábíme s láskou, v kvalitních výrobách na Slovensku, v Čechách nebo mimo EU. Před zařazením do prodeje každý produkt nejprve důkladně několik měsíců testujeme a při balení každé zásilky zboží kontrolujeme. Upřímně nás mrzí, stala-li se při balení zásilky vada, případně se zboží poškodilo.

Informace k reklamacím

Záruční doba je stanovena na 24 měsíců nebo shora ohraničená datem spotřeby zboží a běží ode dne převzetí zboží kupujícím. Prodávající je zodpovědný za vady zboží nebo služby. Záruční servis zajišťuje provozovatel internetového obchodu.

Nekompletnost zásilky nebo poškození zboží je nutno oznámit do 24 hodin od převzetí zásilky e-mailem nebo reklamačním formulářem. Pozdější reklamace nekompletnosti zásilky nebo mechanického poškození výrobku nemohou být uznány.

Reklamované zboží nám prosím zašlete k posouzení. Doporučujeme vám zboží zaslat jako balíček doporučenou zásilkou. Zboží nám prosím neposílejte dobírkou.

Adresa k zaslání reklamovaného zboží:

TIMME brand s.r.o., Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha

Kupní cenu zboží vám vrátíme nejpozději do 14 pracovních dnů na účet, který jste uvedli. Při odstoupení od kupní smlouvy nebudou vrácené náklady za doručení zboží. V případě neoprávněného odstoupení od kupní smlouvy vám bude produkt vrácen na vaše náklady. Odstoupením od kupní smlouvy se smlouva ruší od začátku

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORŮ

Pokud nejste spokojení s vyřízením vaší objednávky, dodaným zbožím nebo s našimi službami, pošlete nám reklamaci e-mailem na info@timme.sk. Pokud nejste spokojeni se způsobem vyřízení vaší reklamace nebo pokud se domníváte, že jsme mohli porušit vaše práva, můžete dle zákona 391/2015 Sb. podat návrh na zahájení alternativního řešení sporu subjektu alternativního řešení sporů. Návrh můžete podat způsobem určeným podle §12 Zákona 391/2015 Sb. Seznam subjektů ARS lze nalézt na stránce Ministerstva hospodářství SR www.mhsr.sk.

Go to top